Rašėme

Skaitantys

"Siuksliu konteineriai"

rašė Jūratė Prievelienė 2009-01-06

Sveiki Traku Vokes gyventojei!
Noriu padiskutuoti tema: "Siuksliu konteineriai"
Ar nemanote, kad spec. paskirties siuksliu konteineriai stiklui, makulaturai ir plastmasei stovintys salia J.Tiskeviciaus g. 3 namo yra labai nepatogioje vietoje?
Jie daznai uzstatomi gyventoju automobiliais, savaime suprantama, nes juk tai automobiliu stovejimo aikstele, prie ju negali privaziuoti siuksliu isvezimo masinos. Nors uz gretimo namo stovi kiti konteinerei ir prie ju yra pakankamai vietos , kad tilptu ir dar trys konteinerei, juk ir siuksles butu daug patogiau ismesti vienoje vietoje, o ne vaiksciote per kelias vietas! Ar ne taip?
Ka Jus manote?

7 komentarai

 1. Joakimas Says:
 2. Niekas nedrįsta diskutuoti. O gal atliekų nerūšiuoja?
  Ko gero dar mūsiškei visuomenei (ir man tame tarpe) reikia mokytis gyventi tausojant gamtą ir atsakingai naudojantis jos resursais.

   
 3. Nurija ;) Says:
 4. Dekoju uz komentara!
  Tikrai sutinku, kad daugelis atlieku nerusiuoja, pastebejau, kad viskas metama i bendra konteineri.
  Galiu papasakoti, kaip darau as, tiesiog iskart stiklainius, popierinius pakelius ir plastmasine tara dedu i atskira maisiuka, tada nesdama siuksles is to maisiuko sumetu i tam skirtus konteinerius -stiklui, popieriui ar plastmasei.tai tikrai neuzima daug laiko. smulkiu popieriuku nerusiuoju ir as , tai butu siek tiek sudetingiau, bet stambiais atliekas manau tikrai galima lengvai rusiuoti :)
  Tik mano diskusija labiau buvo ne apie siuklsiu rusiavima (nors tokia tema taip pat aktuali), o apie statomu konteineriu vieta prie gyvenamuju namu... Gal todel zmones ir nesivargina siuksliu rusiuoti, nes iki spec. konteineriu reikia eiti visai i priesinga puse, todel daug paprasciau sumesti viska i bendra konteineri. Gal visai kitaip butu, jei visi konteineriai stovetu vienoje vietoje?

   
 5. Agnužė Says:
 6. Manau, kad patogumas tikrai būtų paskata žmonėms rūšiuoti. Mums apskritai iki tų konteinerių tolimas kelias - virš kilometro išeina. Rūšiuoju tik plastiką, dabar jau ir duženas pradėjau rinkti, o popierines atliekas prakurom sunaudojam. Prikaupiu kelis maišelius plastikinių atliekų ir kokį kartą veždama dukrytę į darželį, išvežu ir tas šiukšles. Būtų daug patogiau, jei arčiau konteineriai stovėtų, bet didelės vilties neturim, kad pastatys.

   
 7. audrius Says:
 8. atrodo perstatytas? kai jus mums rasete emeilu, buvau isvykes atostogu, tad paqvedziau perstatyti ir jums atsakyti:) mano mintis, kad prie bendrabcio paliekame, nuo jusu nukeliame, o prie darzelio esancius perkeliame prie kirpyklos konteineriu.

   
 9. Nurija ;) Says:
 10. Labai dekoju, kas pasirupino konteineriu perkelimu i kita vieta. Dabar visai kitas vaizdas ir zinoma patogumas :) tikiuosi ne man vienai !
  Konteinerei buvo isvesti bamlandzio 29 diena.

   
 11. Labai gerai, kad konteineriai buvo perkelti į kitą vietą, nes tikrai būdavo nepatogu prieiti išmesti šiukšles, kai konteineriai užstatyti mašinomis. Puiku, kad yra iniciatyvių žmonių.

   
 12. Nezinau apie kuriuos konteinerius kalbate, bet tarp Tiškevičiaus g.3 namo ir Tiškevičiaus g.1 bendrabucio esancioje automobiliu stovejimo aišteleje rušiavimo konteinerei stovi jau ne vienus metus!

   

Rašyti komentarą