Rašėme

Skaitantys

Pagrindinis ir vienintelis įvažiavimas

rašė Robertas Audėjus 2009-05-24

Įdomus dalykas yra Trakų Vokėje. Vienintelis leistinas įvažiavimas sunkvežimiams yra per svetimą - Trakų rajoną. Na gal ir nieko būtų, jei tai būtų kelias ar gatvė ar bent padorus žvyrkelis. O dabar tai labai apgailėtinas ir ne visada pravažiuojamas šunkeliukas. Čia neseniai buvo daroma talka tvarkyti aplinką tose vietose, kurios lyg ir šiaip turėtų būti tvarkomos, o štai šio pagrindinio įvažiavimo / šunkeliuko viduryje klesti ir plečiasi sąvartynas. Tiesa, iš Vilniaus miesto savivaldybės pusės bent kokį kartą kažkas pragreideriuoja dalį keliuko. O štai Trakų rajono atkarpa visai niekas nesirūpina. Negi vilniečiai kelininkai veršis kelis šimtus metrų į svetimą rajoną. O trakiškiams, kas be ko, visai turėtų būti neįdomu tvarkyti įvažiavimą į svetimą gyvenvietę tam, kad po to dar susilauktų didesnio sunkiasvorių mašinų antplūdžio per Lentvario ir taip jau duobėtą asfaltą.
Įdomu, kas čia tokią tvarką sunkvežimiams sugalvojo? O jei jau sugalvojo, tai ar nenorėtų pasirūpinti ir tos tvarkos palaikymu?

2 komentarai

  1. Dainius Says:
  2. Pravažiuotų pro namus virš 50 sunkvežimių per dieną kaip buvo statybų piko metu, manau pirmas klausimas kodėl taip yra sugalvota neiškiltų.
    Dėl įvažiamo per Lentvarį, tai jokio važiavimo per patį Lentvarį nereikia, nes neprivažiavus miestelio yra posūkis į dešinę. Žinoma, geriausias būtų kelias pamiške pro buvusį šiukšlyną, tačiau tai dr deja negalima pavadinti keliu.

     
  3. Joakimas Says:
  4. Taip, aš suprantu, kad sunkvežimių nukreipimas ne pro gyvenviete, o pro kitur yra visai geras sprendimas. Bet manau tiems kurie tą sprendimą priėmė, reikėjo pasirūpinti ir to kelio tinkamos būklės užtikrinimu.

     

Rašyti komentarą