Rašėme

Skaitantys

Vokės vardui 635 metai

rašė Trakų Vokės tinklaraštis 2010-04-06

Šiemet Trakų Vokė švenčia 635 metų jubiliejų. Pirmą kartą „Vokės“ vardas paminėtas 1375 m. Iš nedidelio kaimelio vadintu „Vokė“ išaugo nuostabi gyvenvietė Trakų Vokė. Šiuo metu Trakų Vokė turi savyje didžiulį potencialą, gyvenvietė tampa objektu, kuris leis Vilniui ir Lietuvai didžiuotis savo is...toriniu kultūriniu ir gamtiniu paveldu, reprezentuojančiu senosios Europos istorinį kultūros paveldą.

2010 rugsėjo 25 d. skelbiama oficiali gyvenvietės gimtadienio šventė, kviečiame visus prisidėti, ypatingai lauksime savanorių galinčiu talkinti organizuojant gyvenvietės šventę. Visų norinčių padėti organizuoti šventę prašome registruotis Panerių seniūnijoje arba el. paštu: audrius.miceika@vilnius.lt . Kaip ir kiekviena gyvenvietė Trakų Vokė turi turėti savo simboliką. Kviečiame visus čia gyvenančius ir dirbančius kurti gyvenvietės simboliką: herbą, vėliavą ir logotipą. Gyvenvietės simbolikoje turi atsispindėti gyvenvietės ypatumas, sąryšis su jos praeitimi, paveldu. Už geriausią Trakų Vokės herbo, vėliavos ir logotipo projektą bei perduodamas autoriaus turtines teises į logotipo projektą ir tiražavimą bus skiriamas 100 Lt vertės prizas. Dešimt geriausių projektų taip pat bus apdovanoti paskatinamaisiais prizais. Informaciją apie konkursą skelbiama Panerių seniūnijos puslapyje www.voke.lt

Trakų Vokės gyvenvietės kūrimo simbolikos atlikimo technika: akvarelė, guašas, tušas, kompiuterinė grafika, spalvota ar juodai balta, ne didesnė nei A3 formatas.

Kviečiame gyventojus atnešti, savo sukurtus darbus iki 2010 05 01 d. į Panerių seniūniją, Žalioji a. 3 arba siųsti el. paštu: info@voke.lt .


Panerių seniūnas Audrius Miceika

0 komentarai

Rašyti komentarą