Rašėme

Skaitantys

Rasos (Joninių) šventė „Paparčio žiedas“ Trakų Vokėje !

rašė Traku Vokes kulturos centras 2010-06-21

Buvo kalbama, kad šv. Jono naktį pražystąs papartis ir kad ten, kur jis žydi, esą paslėpti lobiai.
(Sintautai)
Trakų Vokės bendruomenės kultūros centras birželio 23d. 20val. kviečia visus atvykti į kultūros centro kiemelį ir įsitikinti, kad paparčio žiedas Trakų Vokėje šv. Jono naktį PRAŽYDO! Visus sugūžėjusius į tradicinį Joninių šėlsmą Trakų Vokėje linksmins tokie lobiai, kaip – kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vacio armonikėlė“ (vad. Sėrgėjus Didenka), Grigiškių kultūros centro vidutinio amžiaus žmonių tautinių šokių grupė „Trepsis“ (vad. Aniceta Česnakauskienė) ir kt. atlikėjai. Trumpiausią naktį šventės organizatoriai – Trakų Vokės bendruomenės kultūros centras – nepaliks nei vieno šventės stebėtoju, žadama burtų, daug šokių, dainų, įvairių žaidimų bei užduočių! Sutemom apgaubus Trakų Vokę susirinkusieji turės galimybę linksmintis kartu su Matto. Jis pažadėjo išjudinti ir jaunus, ir senus! Joninių nakties ugnis, turinti nepaprastą galybę saugoti nuo nelaimių, atnešti šeimai sveikatą ir santarvę, Trakų Vokėje įsižiebs vėlyvą Joninių vakarą.
Jei Šv. Jono naktį ištversi nemiegojęs, tai visus metus būsi greitas, sveikas.
(Jurbarkas)
Todėl ne tik Jonai, bet ir visi nusiteikę švęsti, yra kviečiami pagal tradicijas praleisti pačią romantiškiausią naktį Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro kiemelyje! Renginyje laukiame gausaus būrio Jonų, Janinų Janių, Ivanų, Hansų, Džonių, Žanų ir Chansų!
Šventinę atmosferą garantuojame, gerą nuotaiką sukursime bendromis jėgomis, o dėl puikaus oro bandysime susitarti su mūsų visų motule Gamta!
Iki pasimatymo birželio 23d. 20val. Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro kiemelyje!
Organizatorius: Trakų Vokės bendruomenės kultūros centras
Parteris: Panerių seniūnija

0 komentarai

Rašyti komentarą